בטול בן 28


אתם בטח תצחקו עליי אבל האמת שזה לא באמת אכפת לי. את השם שלי אני לא אשתף אתכם כי זה עדיין איפשהו מביך אותי, אבל הגעתי למסקנה שהדרך הטובה ביותר שלי להתמודד עם זה, היא פשוט לספר ולשתף, ולספר לחברים שלי אני לא באמת יכול, אז בחרתי לכתוב את הסיפור בעילום שם.

אז, קצת עליי – אני בן 28, אני גר במרכז הארץ, אני לא הכי יפה אבל אני בהחלט לא מכוער, עובדה שידידות שלי מנסות לשדך לי את החברות שלהן ואני אפילו יוצא לבליינד דייט לפחות פעם בשבוע, והבחורות לא בורחות בשנייה הראשונה אז אני מאמין שאני נראה סביר. יש לי שיער כהה ועיניים כהות, הגובה שלי הוא 1.78 אז אני גם לא נמוך, ומבנה הגוף שלי בסדר גמור – אין לי קוביות בבטן אבל גם אין לי עודפי שומן, ואני אפילו עובד בחברת הייטק ויש לי גם רכב חברה ואני גר בשכירות בדירה ממש נחמדה,אבל מה כל זה שווה אם אני סוג של בתול?

אני לא באמת בתול, כלומר אני לא עונה להגדרה של בתול. לפני חצי שנה אזרתי אומץ ונכנסתי לאיזו דירה דיסקרטית, וגם יצא לי להזמין הביתה נערת ליווי לפני איזה שנתיים – קראו לה נטלי, אבל אני לא אתפלא אם זה לא היה השם האמיתי שלה אלא רק איזה שם בדוי שהיא מציגה את עצמה.

בכל אופן, נטלי הייתה הבחורה הראשונה שאיתה שכבתי, למרות שאני לא ממש סגור על זה שאם את הפעם הראשונה עשיתי עם נערת ליווי זה באמת נחשב, כלומר – עשיתי את זה (זה הזוי, שאין לי אפילו אומץ לכתוב – זיינתי..) והייתה חדירה והכל, אבל זה לא זה.

בקיצור, תרגישו חופשי לצחוק עליי, גם אני לפעמים צוחק על עצמי, אבל אני מאמין שמתישהו גם לי יצא להיות בקשר עם בחורה וגם לעשות איתה אהבה. עד אז – זה בטח יעלה לי הרבה כסף.

אז אם אתם גם מרגישים לפעמים לבד…. כל שעליכם לעשות הוא להתקשר ולהזמין נערות ליווי בצפון .

מדוע משרדי ליווי רבים לא מציגים תמונות אמיתיות של נערות ליווי?מדוע משרדי ליווי רבים לא מציגים תמונות אמיתיות של נערות ליווי?

אם יצא לכם לראות אתרים של משרדי ליווי, לבטח שמתם לב שבמקרים רבים התמונות שמוצגות באתרים הללו הם לא ממש… אם לומר זאת במילים עדינות – תמונות אותנטיות, כלומר, ממבט

נערות ליווי