עולם הליווי נערות ליווי מדוע משרדי ליווי רבים לא מציגים תמונות אמיתיות של נערות ליווי?

מדוע משרדי ליווי רבים לא מציגים תמונות אמיתיות של נערות ליווי?


אם יצא לכם לראות אתרים של משרדי ליווי, לבטח שמתם לב שבמקרים רבים התמונות שמוצגות באתרים הללו הם לא ממש… אם לומר זאת במילים עדינות – תמונות אותנטיות, כלומר, ממבט ראשון ברוב התמונות הללו אין ממש הרגשה שזו נערת ליווי שתגיע אלינו הביתה, אלא כמעט לחלוטין ברור לנו שמדובר בתמונות של חו"ל ושמדובר בדוגמנית מקצועית או בשחקנית שמצולמת בתמונות הללו, אבל זה די ודאי שלא נערת ליווי בישראל היא הבחורה המצולמת, ונשאלת השאלה – למה?

אז יש לזה כמה סיבות. הסיבה הראשונה היא שמירה על הפרטיות של הבחורות. עצם העובדה כי הבחורה בחרה לעסוק בתחום של שירותי ליווי לא אומר שהיא מוכנה שכל העולם ואשתו יראו אותה בתנוחות אינטימיות. נערות ליווי רבות הן גם "שחקניות" מצוינות ויש להן סיפור כיסוי המסתיר מהסביבה הקרובה שלהן את העובדה שהן עובדות בתחום זה, כי במקרים רבים זה בהחלט לא נעים, וכל נערת ליווי בסתר ליבה מתפללת שהלקוח הבא לא יהיה מישהו שהיא מכירה. בדיוק מהסיבה הזו במקרים רבים הן גם מסרבות להצטלם ולכן משרדי הליווי בוחרים תמונות של דוגמניות המזכירות במבנה הגוף או במראה את הבחורות שעובדות.

הסיבה השנייה היא שבמקרים רבים קיימת תחלופה של נערות ליווי בין המשרדים – נערת ליווי יכולה לעבוד במשרד ליווי ואחרי תקופה מסויימת אשר במקרים רבים היא קצרה יחסית לעבור למשרד אחר וכן הלאה. בשל ריבוי התחלופה של הבחורות במשרדי הליווי בוחרים במקרים רבים להשתמש בתמונות מבויימות כדי שלא יקרה מצב שהם יציגו תמונות של מישהי שכבר לא עובדת איתם יותר.

בשורה התחתונה, אתה יכול להסתכל בתמונה שלך ברשיון הנהיגה שלך, בתעודת הזהות שלך או בתעודת החוגר הצבאית (או כל תעודה אחרת שלך עם תמונה שלך), ולנסות לחשוב כמה התמונה הזו מחמיאה לך, ואז להבין למה במקרים רבים נערות ליווי לא מעלות תמונות אמיתיות שלהן.