עולם הליווי עיסוי אירוטי עיסוי אירוטי זה אחלה כסף

עיסוי אירוטי זה אחלה כסף


קוראים לי גלית (שם בדוי, אלא מה. מה חשבתם לחפש אותי בפייסבוק ולכתוב לי על הקיר? הייתם מתים..), ואני עושה אחלה כסף מהעבודה הזמנית שלי, למרות שלא חשבתי שאני אגיע לשם.

אחרי שהשתחררתי מהצבא ירדתי לאילת לחפש איזה עבודה בתחום חיי הלילה. חשבתי לעשות איזה קורס ברמניות ולעבוד באחד הברים, אבל מהר מאוד הבנתי שאם את לא כוסית על עם חזה זקוף ובטן שטוחה, רוב הברים לא יראו אותך ממטר ומה לעשות שאני מלאונת שכזה ולא בכוס שלי לעשות 80 כפיפות בטן ביום בשביל בטן שטוחה?

ביום השני שלי באילת פגשתי אחת שעשתה איתי טירונות, וסיפרה לי על התחום הזה שנקרא עיסוי אירוטי. יותר נכון היא לא אמרה את זה ככה, היא רק אמרה שיש מקומות של ספא שמחפשים מסג'יסטיות ואפשר לעשות אחלה כסף מטיפים. חשבתי שזה אחלה רעיון אבל לא למדתי עיסויים או משהו, אבל היא אמרה שאין בעיה, כי לא מחפשים מקצוענים, אלא יותר בחורות שיש להן ידיים נעימות, אז החלטתי לנסות.

כשהגעתי למקום, הבנתי מהמנהלת של הספא, שרוב הלקוחות מצפים לקבל פינוק, כלומר – הם לא באים עם שרירים תפוסים, אלא יותר עם ביצים תפוסות, ואם תוך כדי המסאג' את נוגעת לו בטעות בזין ואז זורקת לו מבט לעיניים, את קולטת אם הוא מבין שזו טעות או שהוא חיכה לטעות הזו.

בשורה התחתונה, אני מקבלת תוספת של 100 שקל מכל לקוח בשביל להביא לו ביד, ואני כנראה טובה בזה כי לא שהם חוזרים אליי שוב ושוב, הם אפילו משאירים לי טיפים מפרגנים בנוסף, אז מצדי שיקראו לזה עיסוי אירוטי, או עיסוי עם הרפייה, או בכל שם אחר. אני קוראת לזה – אחלה כסף…